If you have trouble reading this newsletter, view the web version here


ניוזלטר רבעוני

מיילדות יקרות, 

יום העצמאות ה 75 של מדינת ישראל ואנו בארגון המיילדות שמות דגש השנה על המגוון המאחד. כל אחת מאיתנו מגיעה מרקע שונה, פסיפס אנושי של שפות, תרבויות, אמונות מכל קצוות הקשת האמונית הפוליטית ובכלל. אך בהיכנסנו להיכל הקודש עם היולדת כולנו משילות מעצמנו את ה"אני" והופכות לגוף אחד למען האישה, ה"אני מאמין" שלה, בריאותה וחווייתה. מיילדות חדרי הלידה ומיילדות הבית שותפות לחוויות העוצמתיות שזר לא יבינן. ושם כולנו הופכות לרקמה אנושית אחת, אחיות לצוות.

ארגון המיילדות בישראל מברך את מדינתנו האהובה ואתכן המיילדות שנמשיך לצמוח, להתפתח מקצועית ולהפיץ את הטוב שלנו לכל עבר. יחד! כי כוחנו באחדותנו.

מאיתנו,
יפעת, אסנת, גילה, טניה ויובל

בתאריך 7-8/5 נפגש לחגוג יחד את הכנס השנתי במלון ריזורט בחדרה. נפגוש חברות רחוקות וקרובות, נשמע הרצאות מרתקות, נצחק, נחגוג, נשיר ונאכל. כנס של יומיים גדושים בחוויות ופעילויות. הכי כיף שיש.

עוד לא נרשמת???? למה את מחכה? חדרים אחרונים באמת! בואי באהבה.
הרשמה לכנס

מיילדות אחמ"שיות במחלקת אם ועובר -
קבלו דרגה!

החל מחודש מאי 2023, תכנס לתוקפה הוראת חוזר מנהל הסיעוד המחייבת כי אחראית משמרת במחלקות אם ועובר ובמיון נשים, תהיה בעלת הסמכה והשתלמות במיילדות ויחד איתה חובת בית החולים בהעלאת לדרגת מיילדת, על כל המשתמע מכך. מצדיעות למיילדות העובדות במחלקת אם עובר, מיון נשים, מחלקות הנשים לפני ולאחר הלידה. אנו מאמינות כל מיילדת צריכה להיות לצד כל אישה, בכל מקום בו מעניקים טיפול בשנות הפוריות.
קישור לחוזר

הגענו לנו לכנסת
 

השתתפנו בוועדות הכנסת לקידום מעמד האישה. ארגון המיילדות בישראל הדגיש את החשיבות והצורך של ליווי צמוד ומעקב הריון ע"י מיילדת והוצגו המחקרים המוכיחים כי ליווי צמוד ותמיכה ע"י מיילדת בזמן ההיריון והלידה, מפחית את הצורך בהתערבויות בלידה ומצמצם ניתוחים קיסריים ולידות מכשירניות. אנו עומלות על שיפור התקינה בחדרי הלידה, מחלקות האשפוז ומיילדות הקהילה.
קישור לפוסט מהפייסבוק

מראיינים אותנו בתקשורת

כמומחיות בתחום ההיריון והלידה, אנו מוזמנות להתארח בתוכניות טלוויזיה, רדיו ובתקשורת הכתובה ואנו מתרגשות מכל הזדמנות.
אסנת לוי בראיון בערוץ 7
יפעת רובננקו בפודקאסט עם מיכל רוזן ואביגיל גורן
כותבים עלינו בעיתון

לימודי המשך

ממשיכות במסורת הנפלאה של ההרצאות החודשיות לחברות הארגון בזום. מדי חודש הרצאה בנושא אחר הקשור לעולמנו המיילדותי . מוזמנות לצפות בהקלטת הרצאה המצוינת של זיידה בכרייה

קורס "סל כלים לליווי הריון" יצא לדרך, ואנחנו מתרגשות מאוד. ליווי היריון הוא חלק בלתי נפרד מעולמה של המיילדת ובקורס נרענן את הידע ונעשיר את סל הכלים שלנו.

קורס טראומה משנית למיילדות יוצא לדרך. ההרשמה בעיצומה.

קורס CBT למיילדות החל לפני כחודשיים, בהצלחה לכל הלומדות. קישור לפוסט.

מסע מיילדות לפולין

בחודש מרץ, לאחר עצירה של 3 שנות קורונה, חזר המסע "מיילדות במסע לחיים" למחנות ההשמדה בפולין. המשלחת מנתה 40 מיילדות ומיילד אשר במשך חמשת ימי המסע נסעו ברחבי פולין בין האתרים השונים. המסע היה מטלטל ומעצים. לכתבה הלאה.
קישור לפוסט בפייסבוק

אח(ו)ת משלנו

השנה, הזוכה בפרס ההוקרה לאחים ואחיות היא קארין לי עובדיה, אחות אחראית חדר לידה "שמיר אסף הרופא" וחברת הארגון. תודה לך קארין על כל תרומתך לעולם המיילדות, אנחנו בארגון זכינו בך.
קישור לפוסט בפייסבוק

שבוע המצויינות

השנה, נבחרנו לקחת חלק בשבוע המצויינות הישראלי, כגוף מוביל בתחום העצמת וקידום מעמד האישה.

במסגרת שבוע המצויינות, מיילדות מכל רחבי הארץ יעבירו הרצאות בקהילות שונות. איזה זכות יש לנו להצטיין ולתת מהטוב שלנו.
קישור לפוסט בפייסבוק

מדיה

כגוף מקצועי מוביל, אנו רואות חשיבות רבה בניהול קהילות ברשתות החברתיות.

קהילת הפייסבוק "מילה של מיילדת" היא קהילה משותפת לנשים ומיילדות בנושאי הריון, לידה, משכב לידה וגם קצת מעבר. הקהילה קמה כצורך במידע זמין ושוטף של נשים ומענה מהיר של גורם מקצועי. הקהילה גדלה מאד וכל מיילדת, כן כן גם את! יכולה להשיב לשאלות.

קהילת הפייסבוק "בפתיחות מלאה" המיועדת למיילדות ישראליות בכל העולם. זה המקום שלנו המיילדות לשתף בפתיחות מלאה, לפרוק, לפרגן, להכיל, לחבק ולהתייעץ. מוזמנות באהבה.

לא בא לך להיות בקהילה? (חבל, ממש ממש טוב שם), מוזמנת לעשות לייק בעמוד הפייסבוק הרשמי ולהנות מעדכונים שונים של ארגון המיילדות. דף ארגון המיילדות בפייסבוק.

על עמוד האינסטגרם שלנו בטח כבר שמעתן. ואם לא, זה הזמן . מוזמנות לעקוב אחרינו, לתת לנו לייק ולתייג אותנו.

מיילדת? לחצי כאן והצטרפי לארגון המיילדות

בקרו באתר הארגון

 

Paragon Group
Conference Secretariat
Email: mkatz@paragong.com
www.paragong.com
Follow us on social media:

If you prefer not to receive future email communications from us, please unsubscribe here

This newsletter was sent using ITnewsletter