חדשות אפריל 2015 צפייה מקוונת
הכינוס הבינלאומי השישי בתחום המוגבלויות | אחדות ושונות- הלכה ומעשה 
7-8 ביולי 2015 | תל אביב

כיצד ייראו המוגבלויות שלנו ב- 2045?
ינקי (יעקב)  מרגלית, ישראל
יזם חברתי, משקיע, נואם, כותב טורים ואיש הייטק ישראלי.
היה מייסד, יו"ר ומנכ"ל של חברת התוכנה "אלדין" שהוקמה בשנת 1985 ועוסקת בתחום אבטחת תכנה, החברה נמכרה בשנת 2009 עם יותר מ-600 עובדים בכ-150 מיליון דולר.
כיום הוא מכהן כיו"ר SpaceIL, ארגון ללא מטרות רווח שמטרתו להנחית רכב חלל ישראלי על הירח בשנת 2015, הוא שותף בקרן הון סיכון "אינודו" ומשקיע ב-6 חברות טכנולוגיה ומעורב בהקמת קרן שמטרתה להשקיע ולטפח חברות הזנק בתחומי הטכנולוגיה.
ינקי סייע להקמתם ופיתוחם של ארגונים ללא כוונת רווח וישב במועצות המנהלים של כמה מהם. אלה כוללים את Idealist.org, לתת, חינוך לפסגות, Meet.mit.edu, ‏Adama.org.il ו-SpaceIL.
הרצאתו "כיצד ייראו המוגבלויות שלנו ב- 2045?" תעסוק בהשפעת הטכנולוגיה על העולם אליו אנו נעים במהירות, בו המוח יהיה מועשר, מחשבים יהיו חלק אינטגרלי מהדם הזורם בתוכנו ואינטליגנציה מלאכותית תפתור עבורנו בעיות.
למידע נוסף אודות מרצי המפתח של הכנס לחצו כאן
הרשמה
הקדימו להירשם ותחסכו המון!
בית איזי שפירא
בית איזי שפירא פועל לשינוי באיכות חייהם של אנשים עם מוגבלויות ובני משפחותיהם. החזון: לפעול למען חברה המבטיחה לילדים ובוגרים עם מוגבלויות שונות את הזכות למירב ההזדמנויות לצמיחה ולהשתתפות בחיי הקהילה.
הייעוד: ליזום, להוביל ולרתום שותפים לדרך, אנשים עם מוגבלויות ובני משפחה, שותפים מקצועיים ושותפים קהילתיים, לקידום זכויותיהם ואיכות חיים של אנשים עם מוגבלויות ומשפחותיהם.
קרא עוד
מזכירות הכנס: 
פארגון - דן כנסים
טלפקס: 03-5767738/14
נותני חסות ראשית:
Carmel Charitable Trust
שותפים:
The Beare FoundationIf you prefer not to receive future email communications from us, please unsubscribe here

This newsletter was sent using ITnewsletter